F.A.Q

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób. 
Źródło: wikipedia
Na pytania odpowiada właścicielka bloga !!!Aisza!!!

MovieStarPlanet
1. Czy można mieć konto VIP za darmo na MovieStarPlanet?
Tak, trzeba jedynie wygrać konkurs organizowany przez modelatorów na MSP.

2. Czemu nie mogę pisać z Pixi Star?
Pixi Star to jeden z moderatorów MSP. Funkcja pisania do niej jest zablokowana. Aby skontaktować się z administracją MSP polecam skorzystać z niniejszej strony (KLIK).

3. Czy można zmienić nick na MSP?
Kiedyś było to bardziej realne, ponieważ graczy było o wiele mniej, a gra dopiero co się rozwijała. Obecnie zdarzają się przypadki, że gdy konto zostaje usunięte z jakiegoś powodu, a po czasie przywrócone przy nazwie mogą się jedynie pojawiać dodatkowe cyferki, tj. "Lady_Ania3" zamiast "Lady_Ania". Myślę, że całkowita zmiana nicku stała się niemożliwa, chyba, że pseudonim jest obraźliwy, wylgarny lub zawiera prywatne informacje.

4. Czy można podarować komuś w prezencie Boonie?
Nie nie można.

5.

3 comments:

  1. Pixi jest botem, nie moderatorem. Moderatorzy zawierają odznakę (badge) w swoim profilu i najłatwiej ich wyszukać poprzez wpisywanie w wyszukiwarkę filmów 'Moderator' (sama sprawdzałam, działa), albo artbooki przez ten sam sposób ;)

    ReplyDelete

Dziękujemy za każdy komentarz