O blogu / O autorce

O blogu
Witaj na jednym z najstarszych działających blogów o grze MovieStarPlanet . Założony on został dnia 17 marca 2011 przez użytkowniczkę !!!Aisza!!!. Od tamtego momentu znacznie się rozwinął - zarówno pod względem cennych postów jak również statystyki. Na chwile obecną mamy ponad 2.000.000 wyświetleń, z czego się bardzo cieszymy i dziękujemy, ponieważ to najbardziej motywuje nas do dalszej nad pracy. Blog ma zasięg międzynarodowy.

Jeżeli jesteś pierwszy raz na blogu, koniecznie zapoznaj się z archiwum bloga, menu, a także czatem, na którym masz możliwość pisania z innymi użytkownikami Internetu.

UWAGA! Chcąc być modelatorem czatu, musisz odwiedzać stronę jak najczęściej i udzielać się na czacie, aby administrator zauważył twoją aktywność.

Kontakt
Masz do nas pytanie? W pierwszej kolejności zapoznaj się ze stroną F.A.Q (najczęściej zadawane pytania) lub odwiedź naszego Aska. Ponadto przejrzyj menu, które znajduje się na blogu, użyj wyszukiwarki, dodanej w gadżecie, a jeśli nie znajdziesz odpowiedzi napisz do nas na: aiszamsp@gmail.com.

Kalendarium
 • czerwiec 2015 - blog osiąga 2.000.000 wyświetleń
 • 29 kwietnia 2014 - blog osiąga 1.000.000 wyświetleń
 • 13 lutego 2014 - blog osiąga 800.000 wyświetleń
Nasze rekordy
 • Pierwszy polski blog o grze MovieStarPlanet, którego statystyka wyniosła ponad 2.000.000 wyświetleń
 • ponad 30000 opublikowanych komentarzy
 • Ponad 900.000 zagranicznych wyświetleń bloga
 • Rekordowo w grudniu 2014 r. 100.000 wyświetleń bloga (średnio 3300 wyświetleń dziennie)
O autorce
Cześć, kochani. Na imię mi Weronika, 17 lat. Jestem założycielką, a także redaktorką bloga moviestarplanet.blogspot.com. Swoje pierwsze konto na MovieStarPlanet utworzyłam 2 lutego 2011, a już dwa miesiące później utworzyłam niniejszego bloga. Muszę przyznać, że MovieStarPlanet na początku bardzo mnie wciągnęło i każdą wolną chwilkę spędzałam, grając właśnie w tą grę. Z racji mojego wieku, a także nowych zainteresowań i obowiązków, nie poświęcam już czasu na MSP, jednak blog pozostał. Od czasu do czasu bywam na czacie, piszę z ludźmi, odwiedzam konto, lecz do gry nigdy nie wrócę. A blog? Blog to moja pamiątka. Mimo, że nie jestem na bieżąco z newsami z msp, staram się, co jakiś czas nadrabiać zaległości. Mam nadzieję, że jakoś mi to wychodzi. Za oficjalną datę mojego zerwania z MSP uznałam 1 września 2012 rok, choć już przed wakacjami konto przestałam odwiedzać  Swoją drogą prowadzę jeszcze jednego bloga, o mojej innej pasji - rysowaniu, na którego was serdecznie zapraszam. KLIK!

12 comments:

 1. Hej czy mogłabym zostać redaktorką mój e-mail jakby co martao552@gmail.com

  ReplyDelete
 2. Hej czy pomożesz mi tworzyć bloga plis mam już tytuł jak masz msp to ci dam h ale najpierw napisz mi na poście ok

  ReplyDelete
 3. Witam, chciałabym się zgłosic do pisania bloga. Mam msp, nick ._Ariana_. 15 lat, wielkie doświadczenie w pisaniu. E-mail - wiktoria.gr1@gmail.com
  na msp jestem ponad 2 lat i mam prawie 23 lvl

  ReplyDelete
 4. Hej czy poszukujecie redaktorów?Na MSP nazywam się Bella222002 mój e=mail to: kinga222002@interia.pl
  Oczekuje na odpowiedz. Przy okazji świetny blog

  ReplyDelete
 5. Wiele skorzystałam z Twoich rad. Dzieki!;)

  ReplyDelete
 6. Jak dodaje osoby do strony ??

  ReplyDelete
 7. jak tutaj się robi konto?

  ReplyDelete
 8. Hejka czy poszukujecie redaktorów? Jeśli tak to jestem chętna.Mam na imię Maja, mam 11 lat. Jestem szatynką i mam 153cm wzrostu. Na MSP nazywam się herna76 mam
  17 lvl i vipa. Nie robię błędów ortograficznych ani interpunkcyjnych. Miałam swojego bloga o MSP, ale go usunęłam, bo nie cieszył się popularnością. Jestem redaktorką
  na tym blogu- http://razem-o-msp.blogspot.com/ . Mam nadzieje, że może będę tu pisać, bo to me marzenie.

  ReplyDelete
 9. SUPER BRAK MI SŁÓW

  ReplyDelete
 10. Chcesz pisać na blogu? Zapraszam na susan-life-and-msp.blogspot.com, szukamy redaktorów!

  ReplyDelete
 11. Najnowszy działający hack do Movie Star Planet, szybko dodaje monety, diamenty i VIPa, tylko na naszym blogu
  http://moviestarplanetviphack2016.blogspot.com/ !

  ReplyDelete

Dziękujemy za każdy komentarz