Saturday, 19 October 2013

` Look like bubblegum

Witajcie! Na wstępie chcę powiedzieć, że powróciłam do pisania notek na tym blogu. Z pewnością pamiętacie jeszcze moje notki modowe, nie? Będzie ich więcej. Dla przypomnienia mój nick z msp to Kesha126. Pewnie większość z was ma mnie w znajomych. Dobra, dosyć gadania. Bierzmy się do roboty!
Dzisiejszy outfit będzie dla dziewczyn, lecz niedługo wykonam go również dla chłopców.
Nosi on nazwę "Look like bubblegum". Wygląda on następująco:
Zrobiłam go w kolorze różowo-niebieskim, dlatego też kluczowym słowem opisującym go jest "bubblegum" czyli guma balonowa! Wielu osobom te właśnie kolory kojarzą się z gumą balonową. Strój zawiera 6 elementów. Pierwszym zarówno jak i kluczowym elementem jest bluzka. Spodobała mi się ona gdyż uwielbiam bluzki z kołnierzykami. Jest ona dopracowana i jest w moim guście. Drugim elementem są spodnie z zakolanówkami. Podoba mi się to połączenie. Poza internetem również lubię nosić zakolanówki, a te są szczególnie ładne gdyż są połączeniem dwóch kolorów i zawierają koronki. Trzecim elementem są włosy. Są one zrobione naprawdę szczegółowo. Jest podkreślona każda fala i każdy lok. Czwartym elementem są buty. Wybrałam dość letnie buty chodź lato już odeszło, ale czemu nie? Zafascynowały mnie te kokardy. Według mnie były one wspaniałym pomysłem + te super groszki, które dopełniają wystrój. Przejdźmy teraz do dodatków. Tradycyjnie dodałam kolczyki, gdyż wiele dziewczyn lubi je nosić. Kto by nie lubił świecidełek? Ze względu na to, że dużo osób uwielbia kwiaty pomyślałam aby w tym outficie je zamieścić.
Podsumujmy sobie wszystko. Strój jest dość letni, składający się z 6 elementów w 2 świetnych kolorach. Kosztuje on 2750sc. 

Zachęcam do kupienia go, ale nic na siłe!
Pozdrawiam,
Kesha126

5 comments:

Dziękujemy za każdy komentarz