Friday, 12 September 2014

Show yourself

Dawno się nie widzieliśmy !!,dlatego mam dla was może przez niektórych widziany look ale myślę, że i tak jest godny uwagi.
Look, który dla was stworzyłam jest całkowicie NIE VIP.
Look ten jest animizuję lekkiego ptaka, który szybuję tuż nad plażą. Outfit jest wakacyjny i  zwiewny. Pastelowe kolory i  długa spódnica tylko podkreślają jego zmysłowość.
Tworzenie tej stylizacji zaczęłam od spódnicy, która niestety została zapomniana przez użytkowników MSP. Nadałam jej mój ulubiony kolor,który kojarzy mi się z błękitną wodą. Potem niezwykle długo szukałam odpowiedniej góry, która nie jest VIP, tak samo dużo czasu zajęło dobranie mi jej koloru postawiłam na szary, który nieco uspokoił naszą stylizację. Fryzura ta jest jedną z moich ulubionych i idealnie tutaj pasuje, włosy mają jasny kolor. Dodałam koraliki, które też bardzo rzadko są używane wręcz zapomniane i okulary, które nadały "pazura".
Pierwsza wersja odbiega od tego jaki miał być ten look, jasny,pastelowy. Jednak postawiłam na jedno z moich ulubionych połączeń kolorystycznych, która kojarzy się z wakacjami. Ten zestaw jest dla osób, które mimo wszystko nigdy nie polubią pasteli.
Druga wersja jest kolejną propozycją, spokojnego looka idealnego na plażę. Połączenie fioletu z pudrowym różem jest bardzo dziewczęce.
Polecam tą wersje wszystkim wielbicielką delikatności i lekkości.
Trzecia wersja również odbiega od założenia przy tworzeniu tego looka jednak kolory te świetnie pasują do tego outfit'u. W wersji tej zastosowałam czarne włosy, dlatego też musiałam zmienić kolor ramki okularów na mój ukochany błękitny.
Kolorystyka oryginalnej wersji.
Kolorystyka wersji I
Kolorystyka wersji II.
Kolorystyka wersji III
Prawdę mówiąc look nie należy do drogich stylizacji. Cena dodatków i i bluzki jest naprawdę mała. W liście nie są wliczone dodatki do makijażu, ponieważ większość z was je posiada.
Jak widzicie na mojej laleczce nie ma żadnego pudru, ponieważ uważam, że w tej stylizacji jest to nie potrzebne. Polecam wam nałożyć brokat na twarz i wydłużyć rzęsy.
Stylizację możecie zakupić w lookach Mileniczka pod nazwą "Show yourself".  Mile widziane są komentarze do tego posta jak i "love it"
do looka na MSP.
Mam nadzieję, że kreacja wam się spodobała. Jeszcze raz bardzo przepraszam za moją nieusprawiedliwioną nieobecność.
Całuję mocno :*
mileniczka

No comments:

Post a Comment

Dziękujemy za każdy komentarz