Monday, 5 January 2015

Kto jest założycielem MovieStarPlanet?

O ludziach pracujących nad MovieStarPlanet
Firma MovieStarPlanet.com jest tak silny, jak ludzie w niej pracujący. Początkowo zatrudnienie tylko kilku wykwalifikowanych ludzi, rozszerzyło się na cały świat o różne zespoły ludzi o wyjątkowych charakterach, odmiennych poziomach rozwoju i umiejętności handlowych.

MovieStarPlanet z biura w Kopenhadze (Dania)  zatrudnia obecnie ponad 70 osób. Pracowników łączy pasja do tworzenia unikalnej rozrywki. Ambicją firmy  jest dostarczanie najlepszych gier dla użytkowników, zarówno nowych, jak i istniejących, którzy mogą czerpać przyjemność z dobrej zabawy.

Zarządzanie
MovieStarPlanet posiada doświadczony zespół zarządzający z dotychczasowych osiągnięć w IT i rozwoju biznesu w kontekście międzynarodowym.

Zespół 
MovieStarPlanet ApS zatrudnia obecnie blisko 100 utalentowanych ludzi z 15 różnych narodowości. Jest to naprawdę zróżnicowana siła robocza.

Kto jest założycielem MovieStarPlanet?
Claus Lykke Jensen - założyciel i dyrektor naczelny msp. Przed założeniem MovieStarPlanet w 2008 roku, Mikołaj pracował przy budowie e-learning. Przez założeniem działalności, Mikołaj pracował przez dziesięć lat jako programista i starszy konsultant dla firm takich jak Catalog International, Intentia and Netcompany.

Mikołaj posiada tytuł magistra inżynierii oprogramowania z Technical University of Denmark

10 comments:

 1. Przydatne,ale już to wiedziałam.Tak w ogóle fajna notka

  ReplyDelete
 2. Ciekawa notka! Dla mnie MSP jest za bardzo różowe!
  ~vietnam

  ReplyDelete
 3. Mam pytanie jak stworzyć bloga o msp?? Prosze z szczegółami

  ReplyDelete
 4. Aby założyć bloga, musisz wiedzieć i czuć do tego passę:) to bardzo proste, poszukaj na youtube różne tutoriale:) / Cukierkowa z msp.

  ReplyDelete
 5. fajny post :) Zapraszm na http://moviestarplanet-oczami-dominiki.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Fajny post ale już to wiedziałam

  ReplyDelete
 7. Brzmi jakby było z Wikipedii, ale spoko.

  ReplyDelete

Dziękujemy za każdy komentarz