Wednesday, 23 July 2014

Jak zrobić dobrego Artbooka?

Hej!!

Postanowiłam,że pomogę wam w robieniu "dobrych" artbooków.

Jak stworzyć Artbooka (link)

 Może i mój Art nie był nigdy w Top, ale przy najmniej zdobyłam trochę loveit.Więc na pewno każdy wie,że nasz Art (nie) powinien zawierać części dla dorosłych (+18). Za takie rzeczy nasz Artbook może zostać usunięty,a my razem z tym zablokowani na okres X czasu.

Pewne zasady których nie powinieneś robić przy robieniu i kończeniu Artbooka.
 • Musisz być oryginalnym,i nie kopiować od innych.To,że inni kopiują nie znaczy,że i ty musisz.
 • Staraj się nie popełniać błędów w pisowni.Pewnie niektórzy mają wykrywacze błędów ściągnięte na komputer. Ale ja wierze,że sami te błędy wykryjecie,bez użycia różnych programów komputerowych. Zanim jednakże opublikujesz swój Art, przeczytaj go na głos lub poproś o to kogoś innego.
 • Lepiej by się pewnie czytało nasze Artbook gdyby były one pisane w zdaniach. Przykład.:Bo moi rodzice kupią mi vipa na rok potem pójdziemy do kina potem też na lody. Czy to jest zdanie? Nie. No właśnie, nawet ciężko to przeczytać.
 • Nie rób innym spamu! To nie jest fajne gdy ktoś reklamuje swoje/innych filmy,looki i inne w twojej księdze gości. Dla tego właśnie nasze (niektóre) sławne moviestar blokują. Nawet i nasza kochana Theyla ma tego dość.
 • Wróćmy za tem do Artbook.Uważaj na pewne rzecz, to naprawdę nie jest trudne.
  Zależy również od tematu danego Arta.

  Dekorowanie Artbooka

  Nasz Art na pewno wygląda lepiej (weselej) gdy dodamy do niego różne dodatki.
  Znajdziemy je na prawym pasku bocznym naszego Artbooka. Pewnie większość z was dekoruje Arta swoją moviestar, tak jak i ja.Na pewno gdy ją dodamy nasz Artbook wygląda o niebo lepiej. Dodajemy tapetę,aby nasz Art nie wyglądał jak ściana z napisami (oczywiście nie musicie jej dodawać). Można i dodać do naszego Arta muzykę. Jak nie chcenie aby odtwarzacz był widoczny w waszym Artbooku przesuwacie go do samego rogu. Po zrobieniu naszego Artbooka można zacząć reklamować go w swoich statusach. Np. New Art pt. "Moviestarplanet.blogspot.com". Proszę zobacz, dowiesz się różnych i ciekawych rzeczy o MSP. :P  Można także wysyłać do znajomych wiadomości tego typu. Grunt to podstawa! Na swoim Arcie zdobyłam ponad 60 loveit. Może i wy zdobycie więcej. Oczywiście życzę wam powodzenia :P Może i pokaże wam jak zrobić i dobry film,ale z tym to ja się zastanowię. Życzę wam miłej gry i wspaniałych wakacji. Do zobaczenia!

7 comments:

Dziękujemy za każdy komentarz