Thursday, 17 July 2014

` Modern Witch (NO VIP)

Hey C: Jestem tu nowa na MSP Lissa013, a w realu Marta. Dziś pokażę wam looka o nazwie "Modern Witch", co po polsku znaczy "Nowoczesna Czarownica". Look wygląda tak:

1. Włosy

Są rozczochrane, prawdziwa wiedźma nie powinna czesać włosów C: Kolory - czarny i fioletowy, takie jak cały look. Kolorystyka:
2. Bluzka

Bluzka bardziej elegancka, pierwotnie z różami, później nieco zmodyfikowane. Kolory te same co z włosami. Przeważa czarny - wiadomo, mrok. Dodatki fioletowe.

3. Spodenki

Spodenki zwykłe, lecz z potarganymi rajtkami (swoją drogą widzieliście kiedyś czarownicę, która by nie miała czegoś potarganego?) Dokładnie te same kolory - czerń i fiolet.

4. Buty

Buty trampki. Zastanawiałam się najpierw nad wysokimi obcasami z kolcami, ale stwierdziłam, że te będą lepsze. Kolorystyka:
W sumie to to samo, ale jest dodany biały.

5. Bransoletka

Bransoletka niby niewidoczna, ale ładnie ubarwia pustą rękę. Kolor serduszka - fioletowy.

Przejrzyjmy może skład looka
Oprócz tego wszystkiego mam dla was jeszcze inne kolorystyki.

Kolorystyka 1.
W kolorystyce  drugiej look jest czarno-niebieski. Jak uzyskać tą kolorystykę? Zamiast fioletu wstawiamy ten odcień niebieskiego:
Kolorystyka 2.
Jest to moja ulubiona kolorystyka. Kolory - czarny i zielony. Tym razem zamiast fioletu lub niebieskiego dajemy zielony:
I na koniec kolorystyka 3.

Ta kolorystyka nie różni się zbytnio od pierwotnej, ale jest nieco rozjaśniona. Występuje w niej róż i czerń. Odcień różu:
Mam nadzieję, że look się wam spodobał C: Paaa ;*

1 comment:

  1. Bardzo ładne looki. :* Być może zakupie. Dla mnie najładniejsza kolorystyka to niebieska, chociaż do wiedźmy pasuje ten pierwszy - fioletowy. Różowy nie przypadł mi do gustu... Jak dla mnie on nie pasuje do tego looku.

    ReplyDelete

Dziękujemy za każdy komentarz